piątek, 31 maja 2013

Bloglovin

Witajcie:)!

Czarne chmury zbierają się nad Google Reader :(. Takie same czarne, jak na niebie nade mną. Chyba burza wieczorna będzie.

Przeczytałam u Nailaa, że od 1 lipca przestaje działać Google Reader i nie będę mogła mieć podglądu na moje ulubione blogi, czyli wszystkie które podglądam:(. I jedynym rozwiązaniem jest założenie konta na bloglovin. Konto założyła, blogi eksportowałam (?) i próbuję to jakoś ogarnąć. W każdym razie możecie mnie znaleźć tutaj:


Follow on Bloglovin

Zapraszam Was serdecznie do obserwowania moich mniej i bardziej udanych szyciowych poczynań za pomocą Bloglovin'a :)!


I na koniec odrobina prywaty (darujcie!) - dedykacja dla mojej (:P) Karoliny za wsparcie i genialną podpowiedź :)!


16 komentarzy:

 1. Kochana! Ja też po przeczytaniu posta u Nailaa próbuję ogarnąć bloglovin, tylko, że mi się nie udaje tak jak Tobie...:-(
  Jak dałaś radę na pasku zamieścić ikonę? Ja już mam coś na pasku i można mnie już śledzić, ale jak próbuję dodać ikonę to d... zimna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iwonko, na bloglovin trzeba kliknąć widgety i utworzyć kod html dla Twojego bloga. Wyskoczy Ci "search" i wklej tam adres Twojego bloga. Utworzy Ci html. Ha kliknęłam nowy post, zmieniłam na html i wkleiłam ten kod. Tak mi wyskoczył obrazek z linkiem bezpośrednio do mojego konta na bloglovin. Żeby dodać na pasku bocznym kliknij układ, dodaj gadżet, kod html/java script i wklej ten kod z bloglovina. Powinno działać:). Napisz, jak Ci poszło:). I oczywiście zapraszam do śledzenia mnie:).

   Usuń
  2. Tutaj sobie zobacz: http://www.bloglovin.com/en/widgets

   Usuń
  3. Dzięki Kasiu :-) Nie poszło mi, ale że ja już tylko zębami zgrzytam, więc lepiej zaczekam do jutra, żeby się trochę uspokoić i sróbuję jeszcze raz :-)

   Usuń
  4. Iwonko spokojnie, dasz radę:). Nie zgrzytaj zębami:). Mamy czas do 1 lipca. Mnie się też ten cały bloglovin nie podoba. Tak było dobrze do tej pory.

   Usuń
  5. O tak, było dobrze, a ja to już w ogóle nowa w tym interesie, akurat co zajarzyłam to i owo, a tutaj coś takiego i to jeszcze po angielsku...! no, ale mam jeszcze miesiąc na rozgryzienie tematu :-)

   Usuń
  6. Ja sobie kliknęłam opcję tłumacz na google chrome :P.

   Usuń
 2. czy możesz podpowiedzieć w jaki sposób zachować listę swoich ulubionych blogów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) bardzo szybko i sprawnie:)) muszę jeszcze dojść jak skopiować oznaczone tagi z czytnika...

   Usuń
 3. ;D moje moje moje!!! Truskaweczki ;D dobrze, że mnie teraz nie widzisz bo prawie ugryzłam monitor ;D ale czym ja sobie na takie wyróżnienie zasłużyłam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrób zdjęcie ugryzionego monitora :P. Ty wiesz czym :).

   Usuń
 4. No to pięknie szwankują google -szkoda .. truskawkowki mniamm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie tak dobrze było, to zachciało się im zmian :(. A wszyscy się w tym odnajdowali...Ech...Wszystko co dobre, nie może za długo trwać :(.

   Usuń
 5. Trzeba będzie tego blogovina rozpracować. Ech..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz, że ja tylko założyłam konto i nic więcej tam nie robię. Jakoś mnie nie przekonuje blogovin.

   Usuń

Dziękuję za wizytę:). Jeśli Ci się podobało, zostaw po sobie ślad w postaci komentarza:).