wtorek, 12 lutego 2013

Wyróżnienie, stworki potworki i nowe projekty.

Witajcie wciąż zimowo! Ale słonecznie:)

Zacznę od tego, że się pochwalę (samochwała w kącie stała:) ). Dzisiaj otwierając pocztę znalazłam komentarz z zaproszeniem po...WYRÓŻNIENIE :). Ale byłam zaskoczona:). Od razu uśmiech na cały dzień.  Zaskoczenie tym większe, że szyję krótko, bloga mam jeszcze krócej, dopiero się uczę, a tu taka miła nowina! Wyróżnienie otrzymałam od Karoliny :). Polecam zaglądanie do niej, bo ma fajne pomysły i ciekawe stylizacje:).


Odpowiedzi na pytania i nominację poczynię w najbliższym czasie z wielką przyjemnością:).

Znowu dzisiaj nic nie uszyłam (ach, co za rozwalony dzień) Dzień bez szycia - to dzień zmarnowany, chyba to będzie motto mojego bloga.
Ale mam kilka nowych projektów. Dzisiaj dostałam ekspresową pocztową (nie żartuję) przesyłkę od Little Funky z flanelką na poduchy dla czwórki dzieciaków. Dwie chłopięce i dwie dla dziewczynek. Szczególnie podoba mi się tkanina w stworki potworki, ma w sobie ogromnie dużo uroku:). Do przesyłki dołączony był jeszcze bardzo miły gratis w postaci tkaninki w japonki. Najcudniejsza ze wszystkich zamówionych:). Czeka mnie sporo pracy, bo w zaległościach mam jeszcze dwie inne poduchy, ekotorbę i gąsienicę spacerową. Ale wrócę tu :P!! 
Na koniec jeszcze mój dobry internetowy duszek Paulina podpowiedziała mi fajny sposób na własną metkę. W ofercie Lidla znajdowała się pieczątka tekstowa z możliwością ułożenia 4 linijek własnego tekstu, nie spiera się z materiału i kosztuje niewielkie pieniądze. I miałam szczęście bo w lokalnym Lidlu była ostatnia, czekała na mnie:)! Jupi jupi!! Jutro będę szyć, metkować i leczyć zęba u dentysty. To ostatnie podoba mi się najmniej.

Miłego wieczoru Robaczki!! Do następnego razu:).

2 komentarze:

  1. internetowy duszek :D dobre ^^ podoba mi się hehehe :)

    tkaniny ABSOLUTNIE NIEZIEMSKIE :) zazdroszczę okrutnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No Kochana, rezerwuję sobie Ciebie na to stanowisko:P. Uczciwie informuję, ze jest to praca w charakterze wolontariusza za mój piękny uśmiech i na piękne oczy:P. Reflektujesz?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę:). Jeśli Ci się podobało, zostaw po sobie ślad w postaci komentarza:).